Zaujme vás vzhľadom, ale ohromí vás i svojou funkčnosťou

Telefón MEIZU 16 prichádza s 6" celoplošnou obrazovkou AMOLED od Samsungu lemovanou po oboch stranách ultra tenkým rámčekom meracím neuveriteľných 1,38 mm. A aby ste neprišli skrátka ani čo sa týka funkčnosti, elegantný horný rámček v sebe schováva hned niekoľko zabudovaných zákazkových senzorov, reproduktor a 20MP fotoaparát.

V estetickej dokonalosti tohto telefónu sa odráža naša vytrvalosť i vaša osobnosť.

Qualcomm Snapdragon 710

Procesor Qualcomm Snapdragon 710 obsahuje aj niekoľkojadrový čip UI, ktorý telefónu MEIZU 16 dáva schopnosť spracovávať dáta podobne ako neurónové siete.Vďaka frekvencií dosahujúcej až 2,2 GHz máte k dispozícii nespútaný výkon. Ale skvelý výkon není to jediné, čo vám telefón MEIZU 16 môže ponúknuť. UI čip Hexagon 685 bezchybne spolupracuje s procesorom i GPU, aby vám zabezpečil dokonale vyvážený pomer medzi výdržou batérie a skvelým fungovaním.

"Populárna" čítačka odtlačkov prstov v obrazovke

Okrem skvelého dizajnu vás telefón MEIZU 16 nadchne i dalšími prvkami. Priložte prst na ikonu odtlačku prsta na obrazovke a nechajte sa očariť najnovšou technológiou modulu optickej čítačky odtlačkov prstov zabudovaného priamo v obrazovke.

Premyslený dizajn spoločnosti MEIZU sa odráža aj na hrúbke telefónu len 7,5 mm, ktorých sa nám podarilo dosiahnuť vďaka implementácií najnovších technológií vrstveia, ktoré boli priamo optimalizované pre AMOLED displeje s optickou čítačkou prstov.

Odomýkanie aplikácií

Ovládanie gestami na celej ploche obrazovky

Telefón MEIZU 16 je nielen krásný, ale tiež veľmi užívateľsky prívetivý. Ako príklad môže poslúžiť ovládanie pomocou gest rozpoznávaných po celej ploche obrazovky. Dotknite sa tlačidla na spodnej časti obrazovky a prejdite prstom nahor pre návrat na predchádzajúcu obrazovku, dlho prejdite pre návrat na domovskú obrazovku, alebo obrazovku prejdite a podržte, aby ste zobrazili všetky spustené aplikácie. Tieto gestá sú podporované tiež na ľavej aj pravej strane displeja.

Zachovali sme tiež tlačidlo Super mBack a navigačnú lištu Androidu. Ovládacie prvky teda zostávajú rovnaké, ale sú teraz prístupnejšie.

Poznajte dokonalejší svet

Vďaka telefónu MEIZU 16 budete na fotografovaní závislí.
Vlajková loď spoločnosti Sony – klasická kombinácia dvoch fotoaparátov IMX380 a IMX350 – podporuje 3násobný bezstratový zoom a dodáva tak vašim fotografiám prirodzený bokeh efekt.

S využitím širokej clony ƒ/1.8 pixlov veľkých až 1,55 μm, štvorosej optickej stabilizácie obrazu a viacsnímkovej redukcie šumu od spoločnosti ArcSoft prináša hlavný fotoaparát IMX380 neuveriteľné výsledky, a to dokonca aj v slabšom svetle.

IMX380 Prvotriedny Snímač
ƒ/1.8 Veľká Svetelnosť
1.55μm Veľké Pixely
IMX350
IMX380

Fotky MEIZU 16

Stlačte spúšť
a pokochajte sa výsledkom

20 MP predného fotoaparátu telefónu MEIZU 16 je bezpochyby dostatočnou zárukou kvality selfies. Prepracovaná technológia bokeh efektu a algoritmy pre vylepšenie vzhľadu od spoločnosti ArcSoft potom ešte podčiarknu vašu prirodzenú krásu.

Pri fotení selfie sa vďaka použitiu UI chytrá technológia rozpoznávania tváre postará o každého, kto sa na fotografii objaví.

Vyskúšajte si jedinečnosť

Je jednoduchý, s čistými líniami a úplne jedinečný. Vďaka viacúrovňovému zaobleniu okrajov do R uhla je telefón Meizu 16 veľmi príjemný na dotyk. A schovaný anténny prúžok, dizajn špeciálne navrhnutý pre porcelánovo bielu verziu MEIZU 16, dodáva tomuto telefónu na výnimočnosti ešte viac.

Nový skrz naskrz

Spodná vrstva OS Android 8.1 inteligentne reguluje aplikácie telefónu Meizu 16 tak, že je podľa potreby urýchľuje a optimalizuje ich herný výkon aj zobrazenie. Herný mód Flyme game mode 3.0 tiež prichádza s funkciou "Full attack", ktorá nielen používa stratégiu automatickej distribúcie pamäti, ale prideľuje podľa stupňa priority aplikácie tiež sieťové pripojenie, vďaka čomu telefón prináša ešte lepší zážitok z používania.

Poznámky: