Meizu EP52 Športové bluetooth slúchadlá

Ľahučké a pohodlné

Nový zážitok z počúvania

Vďaka použitiu vylepšeného silikónu majú slúchadla EP52 lepší aerodynamický dizajn, ktorý skvele kombinuje ich prispôsobivosť vášmu telu s odolnosťou. Výsledkom je ešte lepší a pohodlnejší zážitok z počúvania.

Ľahké ako pierko

Slúchadlá EP52 robia s váhou priamo zázraky. Vďaka použitiu nových materiálov, vylepšenej štruktúre a starostlivo vyváženému dizajnu je váha rozdelená tiež na ramená a krk. Každé slúchadlo váži len 3 gramy, takže sa pri svojom tréningu nemusíte obťažovať žiadnou záťažou naviac.

Biocelulózová membrána a unikátny dizajn

Slúchadlá EP52 používajú biocelulózovú membránu a unikátny dizajn, ktorý zväčšuje oblasť membrány prijímajúci vibrácie a zvyšuje amplitúdu vibrácií. Vďaka tomu budete počuť každý prehrávaný tón a zároveň si môžete i počas cvičenia užívať poriadne basy.

Senzor s Hallovým efektom a magnety

Okrem toho, že je možné ich zopnúť dohromady pomocou magnetov sú tiež teraz slúchadlá EP52 vybavené senzorom s Hallovým efektom. Keď headset práve nepoužívate, zopnite slúchadlá jednoducho k sebe a tým zastavte prehrávanie hudby alebo ukončite hovor. Pokiaľ sú slúchadlá spojené k sebe dlhšie než 5 minút, potom sa zariadenie automaticky vypne.

Výdrž batérie

Okrem použitia technológie nízkej spotreby energie sú slúchadlá vybavené tiež veľkokapacitnou 130mAh batériou. To vám zaistí 8 hodín prehrávania hudby, 150 hodín pohotovostného režimu so zapnutým bluetooth alebo 700 hodín po vypnutí slúchadiel. A ďalšie nabitie slúchadiel EP52 trvá len dve hodiny.

Certifikát vodoodolnosti IPX5 a Bluetooth 4.1

Slúchadlá EP52 sú certifikované podľa normy IPX5, čo znamená, že sú slúchadlá chránené proti vode prichádzajúcej z ktoréhokoľvek smeru, takže sa už nemusíte potom báť poškodenia slúchadiel. Okrem toho sú slúchadlá EP52 vybavené tiež bluetooth čipom CSR 8645 od britskej spoločnosti CSR a zvukovým algoritmom aptX™ spoločnosti Qualcomm®. Podpora funkcie Bluetooth 4.1 potom slúchadlám EP52 umožňuje stabilné pripojenie a skvelý zážitok z počúvania.
*Qualcomm je ochranná známka spoločnosti Qualcomm Incorporated registrovaná v USA a dalších krajinách, a táto známka bola použitá so zvolením danej spoločnosti.
*aptX je ochranná známka spoločnosti Qualcomm Technologies International, Ltd., registrovaná v USA a dalších krajinách, a táto známka bola použitá so zvolením danej spoločnosti.
Špecifikácie
Veľkosť:
152 mm × 113 mm (nákrčník)
Citlivosť:
93 dB
Priemer kabelu:
ø 2.0 mm
Max. výkon:
10 mW
Váha:
22 g
Dosah bezdrôtového prenosu:
10 m
Farba:
čierna/červená
Výdrž batérie:
8 hodin
Jednotka akumulátora:
ø 10 mm
Doba nabíjenia:
cca 2 hodiny
Frekvencia:
20 Hz ~ 20K Hz
Ovládanie:
Tri tlačídla
Celková dĺžka:
835 mm
Citlivosť mikrofónu:
-42 dB
Impedancia:
32 Ω

* Všetky uvedené dáta boli namerané pri laboratórnom testovaní spoločnosti Meizu.
Za rozdielnych podmienok sa výsledky môžu líšiť.