Vysoký výkon, skvelý duálny fotoaparát

Meizu M6 Note je lepšie ako kedykoľvek predtým. Telefón M6 Note je vybavený dlho očakávaným procesorom Qualcomm Snapdragon, vynikajúcim fotoaparátom a veľkou vysoko kapacitnou batériou – je priamo stelesnením nášho prístupu k projektu Quality for Young (Kvalita pre mladých ľudí).

Dlho očakávaný
procesor Qualcomm Snapdragon 625

Telefón M6 Note spoločnosti Meizu je vybavený 8-jádrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 625 s rýchlosťou až 2,0 GHz. Vďaka pokročilému procesu spracovania dáva tento nízkospotrebný 14 nm LPP procesor telefónu M6 Note neobyčajnú výdrž batérie.

GPU Adreno 506
Nespútaná sila!

Výkon grafického procesora telefónu Meizu M6 Note sa v porovnaní s predchádzajúcou generáciou zvýšil až o 71 %. GPU Adreno 506 sa skvele hodí pre hry všetkého druhu a prináša vám tak skvelý herný zážitok. Spustite svoju obľúbenú hru a užite si ju ako nikdy predtým!

Lepší výkon antény
Stabilnejšie streamovanie

Bezdrôtové pripojenie je nevyčerpateľnou studňou zábavy. Procesor Qualcomm Snapdragon 625 umožňuje telefónu Meizu M6 Note skvelé pripojenie k sieťam 4G LTE a zaisťuje tak užívateľovi oveľa stabilnejší online zážitok bez prerušovania a výpadkov. M6 Note tiež podporuje dvojfrekvenčnú WiFi, ktorá se skvele hodí k sledovaniu najnovších online videí vo vysokom rozlíšení.

Dvojité ostrenie
duálny fotoaparát s efektom rozostrenia Arcsoft, viacsnímková redukcia šumu a HDR

Telefón Meizu M6 Note obsahuje vynikajúci 12megapixelový fotoaparát Sony IMX362/Samsung 2L7, ktorý tak tomuto nízkorozpočtovému smartphonu prináša skvelú kvalitu snímkov. Sekundárny fotoaparát má 5megapixelový snímač. Vďaka funkciám ako je dvojité ostrenie alebo efekt rozostrenia pozadia tak telefón M6 Note čo do kvality fotoaparátu ďaleko predčí ostatné produkty tejto cenovej triedy.

IMX362, tak sa ukáž!
Ultra široká clona ƒ/1.9

Telefón M6 Note spoločnosti Meizu je vybavený zadným fotoaparátom Sony IMX362/Samsung 2L7 s ultra širokou clonou ƒ/1.9, obrazovým snímačom CMOS s 1,4μm pixely a zákazkovým 6-dielnym objektívom. To všetko, aby sme vám priniesli revolučný zážitok z fotenia.

Ostrie len za 0,03 sekundy
Ako rýchlosť svetla

Pri telefónoch tejto triedy nie je zaostrovací mechanizmus zrkadlovky bežný, a predsa to M6 Note spoločnosti Meizu vie. Technológia dvojitého ostrenia dokáže zaostriť rýchle a presne vďaka použitiu oboch fotoaparátov zároveň. V porovnaní s predchádzajúcou generáciou dokáže Meizu M6 Note zaostriť štyrikrát rýchlejšie pri plnom svetle a 7,5krát rýchlejšie pri svetle slabom. Ostrenie s technológiou dvojitého zaostrovania je naozaj záležitosťou okamihu.

16megapixelový snímač
Vynikajúci predný fotoaparát!

Predný fotoaparát používa 16-megapixelový snímač a širokú clonu ƒ/2.0. To v kombinácii s algoritmami vylepšenia vzhľadu od spoločnosti Arcsoft zaistí zvýraznenie štruktúry i prirodzenej farby pleti. Okrem toho máte vďaka Flyme možnosť výberu zo stoviek rámčekov a animácií, ktoré potom vašim fotkám ešte dodajú na osobitosti.

Zákazkový algoritmus Arcsoft
Kvalita snímkov v tejto cenovej triede nevídaná

Nie je to len o hardwaru. Telefón M6 Note spoločnosti Meizu obsahuje kompletnú sadu zákazkových algoritmov Arcsoft, ktoré optimalizujú bokeh duálneho fotoaparátu a aplikujú viacsnímkovú redukciu šumu aj při slabom svetle, čo značne zlepšuje bokeh efekt a čistotu fotografií. Telefón M6 Note vám prináša vyššiu kvalitu fotografií za nižšiu cenu.

Priveďte farby k životu!
5,5" full HD displej

Meizu M6 Note má 5,5palcový full HD displej. Vďaka skvelým možnostiam zobrazenia grafického procesoru Adreno 506 ponúka telefón M6 Note podstatne lepší zážitok ako jeho predchodca. Kontrastný pomer 1000 : 1 potom zaručí, že všetko uvidíte tak živo,ako je to len možné.

Nezastaviteľný
Obria 4000mAh batéria

Bez toho, aby to malo akýkoľvek vplyv na váhu a hrúbku telefónu, prichádza M6 Note s veľkou 4000 mAh zabudovanou batériou, ktorá vám umožní si užívať spoločnost telefónu ešte dlhšie. A vysoko výkonné 18W nabíjanie mCharge vám telefón M6 Note nabije v okamihu.

Hrajte
10 hodin
Sledujte
34 epizód seriálu
vo full HD
Zobrazte
120 internetových článkov

Dvojfarebný 4LED
blesk s nastavením teploty

Dvojfarebný 4 LED blesk s nastavením teploty neslúži len ako dobrá baterka, ale skvele zastúpi aj jasné prirodzené svetlo pri fotení. Vo Flyme si potom môžete vybrať z 5 konkrétnych efektov blesku podľa toho, ktorý sa vám v danej situácii bude hodit najlepšie.

Poznámky: