Ľahučký materiál
Privítajte staré známé

Aby sme docielili nízkej váhy len 145 g, rozhodli sme sa ako materiál telefónu Meizu M6T použiť klasický jednofarebný polykarbonát. S výberom a výrobou farieb sme sa obrátili na spoločnosť PPG Master’s Mark, popredného dodávateľa farbív pre letecký a automobilový priemysel, a tí nám pre telefón Meizu M6T vytvorili 3 farebné varianty: obsidiánovo čiernu, zlatistú šampaň a korálovo červenú. Povrchová úprava telefónu Meizu M6T tak zaručuje odolnosť a húževnatosť a tiež lepšiu odolnosť proti špine.

5,7" HD+ celoplošná obrazovka
Menšie telo, lepší prehľad

Telefón Meizu M6T disponuje 5,7" celoplošným displejom s pomerom strán 18:9. Typické hodnoty jasu dosahujú 450 nit, vďaka čomu sa dá bez ťažkostí používať i vonku. Technológia plne laminovaného In-cell displeja potom poskytuje telefónu MEIZU M6T aj presnejšiu dotykovú odozvu.

Odomykanie i platenie
jediným dotykom

Telefón Meizu M6T má na zadnej strane umiestnenú čítačku odtlačkov prstov, vďaka ktorej telefón ľahko odomknete ktoroukoľvek rukou. A aby dosiahol novodobým požiadavkám na platenie mobilom, podporuje telefón Meizu M6T služby platenie pomocou odtlačku prsta Alipay a WeChat.

3300mAh batéria
s dlhou výdržou

Telefón Meizu M6T používa 3300mAh batériu s až o 10 % väčšou kapacitou ako jeho predchodca. Vďaka funkcii hĺbkovej optimalizácie spotreby Flymu a článku vyrobeného jedným z popredných výrobcov, spoločností ATL, ponúka telefón Meizu M6T dlhšiu výdrž a lepší výkon batérie.

Procesor s ôsmimi jadrami A53
s frekvenciou až 1,5 GHz

Procesor telefónu Meizu M6T pozostáva zo štyroch výkonných jadier s frekvenciou 1,5 GHz a štyroch jadier s frekvenciou1,0 GHz, takže je vhodný ako pre každodenné použitie, tak aj pre hranie hier. A grafický procesor Mali-T860 v kombinácii s pamäťou veľkou 4 GB zaručuje pri hraní realistickú grafiku a plynulé fungovanie.

Vďaka prvotriednej kombinácii dvoch zadných fotoaparátov máte u portrétov k dispozícii Bokeh efekt aj u tohto veľmi cenovo dostupného telefónu

Kombinácia dvoch zadných fotoaparátov (13 MP + 2 MP) dovoľuje telefónu Meizu M6T vytvoriť v režime portrétu bokeh efekt. Vďaka tejto funkcii budete môcť fotiť snímky na úrovni zrkadlovky, s lepšiou hĺbkou ostrosti. A hlavný fotoaparát používa štvorfarebný RGBW snímač IMX278 značky SONY, ktorý zaistí výborné výsledky aj pri slabom svetle.

Predný 8MP fotoaparát
Lepšie selfies vďaka softvéru ArcSoft

Predný fotoaparát telefónu Meizu M6T používa čip spoločnosti Samsung s clonou ƒ/2.0, ktorá do neho prepúšťa viac svetla a zaručuje tak lepšiu kvalitu snímok. Starostlivo upravené algoritmy spoločnosti ArcSoft potom umožňujú telefónu Meizu M6T vytvoriť prirodzenejšie odtiene pleti a dodať portrétom viac jemných detailov.

Interakcia so
Super mBack
Rozmanité gestá

Do telefónu Meizu M6T sme zaradili aj veľmi obľúbené ovládanie prostredníctvom Super mBack. Stlačte a podržte tlačidlo Halo Home, aby ste sa vrátili o krok naspäť, zatiaľ čo jediným stlačením tlačidla sa vrátite na domovskú obrazovku. Späť sú aj pôvodné klasické operácie! Užívatelia si navyše môžu nastaviť farebnú schému ovládacieho panelu v spodnej časti, a jednak si ho tak prispôsobiť svojmu vkusu alebo ho urobiť prehľadnejší.

Poznámky: