Bezdrôtové slúchadlá + bezdrôtové nabíjanie

Predstavujeme vám prvé bezdrôtové Bluetooth slúchadlá spoločnosti Meizu s dvojitým bezdrôtovým dizajnom špeciálne navrhnuté na šport a cvičenie. Žiadne káble, žiadne zamotávanie. Sada obsahuje dokovaciu stanicu, do ktorej si slúchadlá môžete uložiť a zároveň si ich pritom bezdrôtovo nabiť – dokonale jednoduché a praktické.

Pre ďalšie informácie sa pozrite na video

Cvičte, kedykoľvek sa vám zachce, a s potom si nerobte starosti

Ergonomicky upravené štupľové slúchadlá vám skvele sadnú do uší a nevypadnú ani pri náročnejších aktivitách, ako sú napr. beh alebo silový tréning. Súčasťou balenia sú tiež štuple rôznych veľkostí a tvarov, takže si môžete vybrať typ, ktorý bude presne zodpovedať vašim potrebám.
Slúchadlá POP majú stupeň krytia IPX5 a neublíži im teda ani pot ani dážď.

Malé a skladné s váhou iba 5.8 g

Na váhe záleží! A na veľkosti tiež! Každé slúchadlo váži iba 5,8 g,
čo je menej ako váha priemernej mince. Slúchadlá sú hladké a guľaté,
takže vám pohodlne padnú do ucha a nebudú vám vadiť ani pri
dlhšom nosení.

Jediným dotykom ich pripojíte a potom sa už môžete nechať unášať prvotriednym zvukom.

Slúchadlá POP používajú dotykové ovládanie. Jediným dotykom môžete poslúchať hudbu, prijímať hovory alebo použiť službu Voice Assistant.

Dotykové ovládanie sme zvolili, aby sme uľavili vašim ušiam.
Vďaka použitiu dotykového ovládania namiesto fyzických tlačidiel predchádzajú slúchadlá POP narušenie hovoru zvukom stalčenie tlačidla a zároveň to znižuje záťaž na váš zvukovod.

*Na použitie služby Voice Assistant potrebujete Flyme 7.0.5.0A alebo novší. Fungovanie s telefónmi ostatných značiek môže byť problematické.

  • Stlačte a podržte ľavé/pravé slúchadlo pre zníženie/zvýšenie hlasitosti
  • Dvakrát kliknite na ľavé/pravé slúchadlo pre prepnutie na predchádzajúcu/nadchádzajúcu skladbu
  • Dotknite sa ľavého alebo pravého slúchadla pre prijatie/ukončenie hovoru
  • Trikrát zaklopte na ľavé alebo pravé slúchadlo a zapne sa služba Voice Assistant
Stereo zvuk pre lepší
hudobný zážitok

Slúchadlá POP spoločnosti Meizu prinášajú krištáľovo čistý zvuk, ktorý sa prenáša do oboch slúchadiel súčasne. Uzavretá štruktúra integrovaného mikrofónu aj technológie redukcie šumu pomáhajú redukovať zvuky na pozadí a ozveny, a vy tak máte pri hovore rovnako čistý zvuk ako by ste spolu hovorili tvárou v tvár.

Grafénová membrána pre vyvážené troj-frekvencie

Kvalita zvuku je rozhodujúcim faktorom u akýchkoľvek slúchadiel. Slúchadlá Meizu POP používajú Hi-Fi dynamickú grafénovú membránu s priemerom 6 mm, ktorá zaisťuje širší frekvenčný rozsah, výrazný zvuk a vyváženú troj-frekvenciu. Predná dutina navyše obsahuje zariadeie pre vyváženie tlaku, ktoré dokáže znížiť tlak na váš zvukovod, aby sa vám slúchadlá lepšie nosili.

Pohodlné nabíjanie

Dokovacia stanica v sebe spája bezpečné uskladnenie s nabíjaním a umožňuje inteligentné zapnutie/vypnutie slúchadiel na základe magnetickej indukcie. Slúchadlá sa automaticky zapnú pri vybratí z krabičky, a keď ich vrátite späť, vypnú sa a ihneď sa začnú nabíjať. Po zapnutí sa slúchadlá tiež rovno pripoja na váš Bluetooth, takže môžete okamžitě začať poslúchať.

Bezdrôtové nabíjanie pre celodenné použitie

Dokovacia stanica na slúchadlá POP obsahuje port pre kábel typu USB-C, ktorý je kompatibilný s akoukoľvek bežnou bezdrôtovou nabíjačkou a ľahko sa tak dobije. Pri plnom nabití vám slúchadlá vydrží 3 hodiny nepretržitej prevádzky – to vám spolu s 12hodinovou výdržou dokovacej stanice poskytne dostatok energie na celý deň.

Pri plnom nabití dokáže slúchadlá nabíť 4krát

Pri plnom nabití môžete poslúchať až 3 hodiny

Pre viac informácií o adaptívnom bezdrôtovom nabíjaní slúchadiel POP sa prosím obráťte na našu zákaznícku podporu
Špecifikácie
Slúchadlá
Verzia Bluetooth: 4.2 Impedancia: 16 Ω Napájanie: 5 mW Frekvenčný rozsah: 20 Hz – 20 KHz Citlivosť reproduktora: 101 dB @ 1 kHz Citlivosť mikrofónu: -38 dB @ 1 kHz Váha: 5.8g na slúchadlo Výdrž: 85 mAh na slúchadlo
Dokovacia stanica
Kapacita: 700 mAh Typ: lítium-polymérová batéria Váha: cca 48 g (bez slúchadiel)
Poznámka: Obrazové materiály, skúšobné dáta, špecifikácie a ďalšie informácie uvedené na týchto stránkach sú iba orientačné. Presnejšie informácie nájdete u konkrétnych produktov. Všetky uvedené dáta sú výsledky laboratórneho testovania. Pri rozdielnych okolitých podmienkach sa preto skutečné dáta môžu do určitej miery líšiť. Vychádzajte preto prosím z konkrétneho produktu.