Meizu

Cenovo dostupný LUXUS, so skvelým fotoaparátom.

Ešte pohodlnejšia obrazovka
vyrobená na zákazku

Telefón Meizu X8 prichádza so zákazkovou 6,15" obrazovkou s pomerom strán 18,5 : 9, ktorá vďaka hladkým prechodom tvorí až 89,6% tela telefónu. Montážna technológia COF, ktorá sa u telefónov tejto cenovej kategórie používa len zriedka, potom telefónu Meizu X8 umožňuje postranné rámčeky hrúbky iba 1,7 mm a tiež ultra tenký spodný rámček.

Qualcomm Snapdragon 710

Procesor Qualcomm Snapdragon 710 obsahuje aj niekoľkojádrový čip UI, ktorý telefónu Meizu X8 dáva schopnosť spracovávať dáta podobne ako neurónové siete. Vďaka frekvencii dosahujúcej až 2,2 GHz máte k dispozícii nespútaný výkon. Ale skvelý výkon není to jediné, čo vám telefón Meizu X8 môže ponuknúť. Tiež UI čip Hexagon 685 bezchybne spolupracuje s procesorom i GPU, aby vám zaistil dokonale vyvážený pomer medzi výdržou batérie a skvelým fungovaním.

Rýchlejšia reakcia aj väčšia kapacita
Možnosť kombinácie 6 GB + 128 GB

Telefón Meizu X8 ponúka až 6 GB RAM s možnosťou výberu až 128GB flash pamäte. A procesor Snapdragon 710 aj softvérové optimalizácie OS Flyme potom zaručia ešte lepší užívateľský zážitok.

Duálné celopixelové dvojohniskové ostrenie
V okamihu pripravený k akcii

Hlavný fotoaparát telefónu Meizu X8 tvorí kombinácia snímačov Sony IMX362 a Samsung 2L7, ktoré používajú väčšiu clonu ƒ/1.9, 1,4 μm veľkú fotosenzitívnú oblast a zákazkový objektív pozostávajúci zo 6 dielov. Za zmienku tiež stojí optimalizačný algoritmus ArcSoft a duálné celopixelové dvojohniskové ostrenie telefónu Meizu X8, vďaka ktorým je fotoaparát v okamihu pripravený k akcii.

20MP fotoaparát s funkciou vylepšenia vzhľadu využívajúci UI

20 MP predného fotoaparátu telefónu Meizu X8 je bezpochyby dostatočnou zárukou kvality selfies. Prepracovaná technológia bokeh efektu a algoritmy pre vylepšenie vzhľadu od spoločnosti ArcSoft potom ešte pomôžu podtrhnúť vašu prirodzenú krásu.

Ovládanie gestami na celej ploche obrazovky

Telefón Meizu X8 je nielen krásny, ale tiež veľmi užívateľsky prívetivý. Ako príklad môže poslúžiť ovládanie pomocou gest, ktoré môžete vykonávať po celej ploche obrazovky. Dotknite sa tlačidla na spodnej časti obrazovky a prejdite prstom nahor pre návrat na predchádzajúcu obrazovku, dlho prejdite pre návrat na domovskú obrazovku, alebo obrazovku prejdite a podržte, aby ste zobrazili všetky spustené aplikácie. Tieto gestá sú podporované tiež na ľavej i pravej strane displeja. Zachovali sme tiež tlačidlo Super mBack a navigačnú lištu Androidu. Ovládacie prvky teda zostávajú rovnaké, ale sú teraz dostupnejšie.

Nový skrz naskrz
Android O

Spodná vrstva OS Android 8.1 inteligentne reguluje aplikácie telefónu Meizu X8 tak, že ich podľa potreby urýchľuje a optimalizuje ich herný výkon aj zobrazenie. Herný mód Flyme game mode 3.0 tiež prichádza s funkciou„Full attack“, ktorá nielen využíva stratégiu automatickej distribúcie pamäti, ale prideľuje podľa stupňa priority aplikácie tiež sieťové pripojenie vďaka čomu telefón prináša ešte lepší zážitok z používania.

Veľká kapacita
Väčšia výdrž batérie

Batéria s kapacitou 3210 mAh (typická hodnota) telefónu MEIZU X8 zaisťuje spolu s pomocou úsporného jadra procesora Qualcomm Snapdragon 710 a inteligentného mechanismu rozdeľovania energie OS Flyme dlhú výdrž.

Ešte bezpečnejší
Dva spôsoby odomykania

Telefón Meizu X8 sme vybavili zadnou čítačkou odtlačkov prstov, ktorú možno použíť aj k plateniu. Predný 20 MP fotoaparát tiež podporuje funkciu odomykania pomocou rozpoznávania tváre Face unlock 2.0. Telefón Meizu X8 je teda zabezpečený hneď niekoľkými spôsobmi.

Odomykanie aplikácii

Vychytaný proces vrstvenia keramiky
Ešte pôsobivejší, ešte tenší

Telefón Meizu X8 meria na hrúbku iba 7,8 mm. Tá vychádza jednak z premysleného rozloženia vnútorných častí a jednak z použitia našej inovatívnej technológie vrstvenia keramiky. Obzvlášť farebná varianta telefónu „Elektricky modrá“ potom na svetle priamo iskrí.

Poznámky: